دانلود نرم افزار muvee Reveal

با muvee Reveal می توانید فیلم خانگی خود را به صورت دلخواه و حرفه ای در طول چند مرحله ایجاد کنید. با قابلیت تشخیص حرکت و چهره، عکس ها و ویدئوهای شما با موسیقی مورد علاقه شما هماهنگ خواهد شد. با استفاده از تنظیمات خصوصی سازی پیشرفته این نرم افزار مالتی مدیا شامل زیرنویس، قطع موسیقی در حین صحبت آنگونه که دوست دارید به شرح داستان بپردازید. ویدئو ساخته شده را به راحتی به YouTube، Facebook، ارسال کنید یا به روی DVD رایت کنید. ساخت فیلم های خانگی هرگز به این سادگی نبوده است.

داستان خود را نقل کنید:

به فیلم خود جلوه ای تازه دهید. خصوصیات شخصی سازی شامل تنظیم موسیقی، وارد کردن لوگو، زیرنویس و صحبت کردن است. حتی می توانید credit های مورد علاقه خود را در پایان داشته باشید. به سادگی در اشتراک بگذارید

 

با muvee Reveal میتوانید به سرعت ویدئوهای ساخته شده را شبکه های موردعلاقه خود به اشتراک بگذارید! آنها را به Facebook و یا YouTube آپلود کنید. به روی DVD رایت و یا به iPod، iPhone، PSP و گوشی های موبایل انتقال دهید. به سادگی ویدئوهای خود را در هرزمان و مکانی به اشتراک بگذارید.

 

تنظیم موسیقی

می توانید قسمتی از موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید. قسمت اول و یا قسمت خوانده شده را حذف کنید. انتخاب با شما است. با تنظیمات موسیقی این نرم افزار می توانید هر قسمتی از موسیقی را انتخاب کنید. شیوه ها با استفاده از Style (شیوه) میتوانید داستان خود را با یک کلیک ارائه کنید. هرکدام از این 10 Style ها داری افکت ها، انتقال تصویر و انیمیشن خاصی می باشند. با تنظیمات این قسمت میتوانید سرعت و پشت زمینه ویدئو خود را تغییر داده و افکت های خود را اعمال کنید. برای هر مناسبتی Style خاص آن وجود دارد.

 

 

NVIDIA® CUDA Acceleration

با این امکانات سرعت پردازش ویدئو تا 8 برابر سریعتر می شود! در سیستم های مجهز به NVIDIA CUDA میتوانید سرعت پردازش و render و ذخیره فیلم ها را بیش از 8 برابر افزایش داد.

 

 

پشتیبانی از Full HD

با استفاده از ویدئو و عکس های HD خود فیلم های با کیفیت بسیار شفاف بسازید. از رزولوشن 1280x720 (720p) و 1920x1080 (1080p)انتخاب کنید. فیلم های HD را به صورت مستقیم از دستگاه های شامل Flip و AVCHD/HDV camcorder وارد کنید.

 

 

پیش نمایش سریع تمام صفحه

به پیش نمایش فیلم خود با کیفیت DVD نگاه کنید. این به شما اجازه می دهد تا قبل از ذخیره فیلم قسمت های مورد نیاز را ویرایش کنید. این یک نرم افزار ویرایش فیلم بی ایراد است.

 

 

ابزار های ویرایش ساده

نرم افزار muvee Reveal همه کارها را راحت کرده است. تنظیمات اتوماتیک حذف قرمزی چشم، کنترل روشنایی و اصلاح رنگ. زوم در نکات خاص برای جزئیات و چرخش عکس همراه با تغییر سکانس عکس ها. تمامی کنترول در دستان شما است.

 

 

انتقال ساده:

امکانات One Touch Transfer این امکان را میدهد تا فایل های با فرمت درخور را از تلفن، دوربین و camcorder ها وارد کنید.

 

دانلود نرم افزار muvee Reveal بخش اول | بخش دوم (حجم فایل : 99.6 مگابایت)

رمز عبور فایل : www.fdl.ir

به اشتراک گذاشته شده توسط : رهگذر

 

/ 0 نظر / 38 بازدید